Modern Günce Hakkımızda

Modern Günce, 2020’ nin Nisan ayında kurduğumuz özgün, hızlı, gündeme tarafsız bakan içimizden geldiğince düşüncelerimizi yazıya döktüğümüz platformdur. Vizyonu ve amacı sadece yazı yazmak olmayan, aynı zamanda insanlar arasında kendine yeterince yer bulamamış ama bizler için çok önemli olan olayları aktaran, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri ve çizgisini kendine rehber edinmiş bir  sosyal platform sitesiyiz.

Olabildiğince toplumun farklı yerlerinden çıkmış insanlar olarak toplumu dikkatle izleyen toplumun önemsediği veya önemsemediği konuları dikkatle takip eden biz yazarlar öncelikle kendi ilgi alanlarında yazılar yazarken bunu nasıl daha büyük kitlelere ulaştırabiliriz diye birbirimize sorduk. Ardından Modern Günce sayfasını kurmaya karar verdik.

Biz, sayfamızda samimi, yalın bir ana tema işlemeyi seçtik. Sunduğumuz içerikler herkesten önce bizi de tatmin etmeliydi. Yazılarımız ve fikirlerimizle bir kitle elde etmek istiyoruz.

Bu kitleler yalnızca okurlarımız değil, fikir alışverişinde de bulunduğumuz insanlara dönüşmesi en büyük hayalimiz. Hayallerimiz gerçekle paralel gittikçe hep beraber bir aile olacağız.

Tüm yazılarımızı görmek için tıklayınız..      

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız…

Modern Günce Logo
Modern Günce Logo